Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Gratulacje dla p. Jerzego Karwowskiego
Wysłane przez: maniamania (159.205.239.---)
Data: 21 gru 2014 - 00:30:06

Złoty medal dla Jerzego Karwowskiego

Jerzy Karwowski, prezes Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie został odznaczony złotym medalem Akademii Polskiego Sukcesu. To prestiżowe wyróżnienie otrzymują osoby, które swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową, światową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów i sportowców.

Polski Klub Biznesu złote, srebrne i brązowe medale przyznaje już od 24 lat. Do tej pory wręczono ponad 300 nagród i wyróżnień. Otrzymali je przede wszystkim przedsiębiorcy, firmy, ale także znani artyści, sportowcy oraz politycy. Wśród laureatów Akademii Polskiego Sukcesu są m.in. Nina Andrycz, Robert Sowa i Robert Korzeniowski. W tym roku do tego grona dołączył Jerzy Karwowski, prezes zarządu Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie.

Jerzy Karwowski został doceniony przez kapitułę konkursu za wybitne osiągnięcia w zakresie rehabilitacji chorych oraz w zarządzaniu centrum w minionym 25-leciu. Prezesowi oraz całej załodze gratulujemy sukcesu.


źródło: [www.konstancinjeziorna.pl]
_________________________________________________

Pamiętam kilka pawilonów i szkołę dla osób niepełnosprawnych - to wcale nie było tak dawno, a teraz wspaniały ośrodek - dynamicznie rozwijający się: szpital, najlepsza rehabilitacja w Konstancinie sanatorium uzdrowiskowe, pracownia diagnostyki obrazkowej oraz filie w Warszawie i we Wrocławiu.
Gdyby wszyscy zamiast narzekać i labidzić - brali przykład z Pana Jerzego, który potrafił stworzyć coś z niczego, byłoby w Polsce lepiej.

Wielkie brawa dla Laureata i spełnienia następnych zamierzeń !

m

PS. Szkoda, że Pan Prezes CKR nie jest Prezesem UZDROWISKA

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.